Enigmatur Whatsapp 0 532 246 49 56    0 232 439 0 333

Giriş Yap

Kaydol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu izleyebilir, onay izleyebilir ve tur bittikten sonra tura da puan verebilirsiniz.
Kullanıcı Adı*
Password*
Confirm Password*
İsim*
Soyisim*
Email*
Telefon*
Ülke*
Üyelik bilgilerinizi lütfen kimse ile paylaşmayın. Kupon kullanımlarında üyelik bilgisi önemlidir.

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap
Enigmatur Whatsapp 0 532 246 49 56    0 232 439 0 333

Giriş Yap

Kaydol

Bir hesap oluşturduktan sonra, ödeme durumunuzu izleyebilir, onay izleyebilir ve tur bittikten sonra tura da puan verebilirsiniz.
Kullanıcı Adı*
Password*
Confirm Password*
İsim*
Soyisim*
Email*
Telefon*
Ülke*
Üyelik bilgilerinizi lütfen kimse ile paylaşmayın. Kupon kullanımlarında üyelik bilgisi önemlidir.

Zaten bir üye misiniz?

Giriş Yap

Çeşme Oasis Aquapark Turu

(0 Yorum)
Çok Yakında
70 TL
Çok Yakında
70 TL
Yapılacaklar Arasına Kaydet

Adding item to wishlist requires an account

16833
AQUAPARK REZERVASYONU

Diğer Aquapark Turları

enigmatur-adaland

Kuşadası Adaland Aquapark Turu

Günübirlik
Tarih : Hergün
İzmir'den
Çeşme
Maksimum Kişi 200

Çeşme Oasis Aquapark

Kaydıraklar

BLACK HOLE

Enigmatur Cesme Oasis Kaydirak 1

Karanlık bir bilinmezin içine bırakın kendinizi… Ne yöne gittiğiniz, ne zaman hızlandığınız ne zaman yavaşladığınız hiç belli değil. Sürprizlerle dolu Black Hole’un karanlık dünyasında görsel efektler eşliğinde yapacağınız yolculuğu seveceksiniz.
Bu yüksek hızlı kaydırakta kullanılan görsel efektlerin suyla uyumunu keşfettikten sonra tekrar tekrar deneyecek ve bu güzellikleri yeniden yaşamak isteyeceksiniz.

LOOPİNG ROCKET

Enigmatur Cesme Oasis Kaydirak 2

Eğlenceyi roketleyin! Büyük keyfe hazır mısınız?
Adımlarınızı roket formundaki bir tüpün içine atarken yüreğinizin pır pır etmesine engel olamıyorsunuz. Birazdan bir düğmeye basarak sizi roketleyecekler. Zemin ayağınızın altından kayacak ve hızlı bir düşüşe geçeceksiniz. Nefesinizi tutmaktan vazgeçin ilk viraja ulaştınız. Hafif bir dönüş sonrası serin sular sizi bekliyor. Güzeldi değil mi? Haydi bir deneme daha…

BODY SLİDE

Enigmatur Cesme Oasis Kaydirak 3

Su oyunları parkları için bir klasik… Oasis Aquapark’da bulunan Body Slide özel virajlı tasarımı ile, sizi özel heyecanlara taşıyacak. Kendinizi özgürce Body Slide’ın kıvrımlarına bırakın. İçinizdeki adrenalini havuzun suları söndürsün… Yeni bir denemeye daha var mısın?

RAFTİNG SLİDE

Enigmatur Cesme Oasis Kaydirak 4

Rafting Slide’ın büyük botları tam aileniz için… Haydi, ailenizi bu heyecanlı olduğu kadar güvenli kaydırakta eğlendirin… Oasis Aquapark’ın en çok tercih edilen kaydırakları arasında yer alan Rafting Slide, her zaman yükselen kahkaha sesleri ile ünlü…

WİDE SLİDE

Enigmatur Cesme Oasis Kaydirak 5

Sevdiklerinizle el ele tutuşarak kayabileceğiniz kadar geniş bir kaydırak. Güvenli bir kaydırak olan Wide Slide’ın gök kuşağı renklerindeki zemininde kayarken çok keyif alacaksınız. Havuza düşerken çeşitli figürler denemeyi unutmayın.

SPACE HOLE

Enigmatur Cesme Oasis Kaydirak 6

Kapalı bir tüpün içinde başlayan heyecanlı yolculuk, kasede merkez kaç kuvveti ile yapılan sayısız dönüşler ve sonrasında birdenbire havuzun serin suları ile buluşma… Space Hole, adrenalini yüksek kaydıraklarımızdan biri. Deneyenler kadar kasedeki dönüşleri izleyenler de zevk alırlar.

AQUATUBE

Enigmatur Cesme Oasis Kaydirak 9

Kısa ve hızlı bir kaydırak istiyorsanız, yani karanlığa bir de sürat eklemek istiyorsanız tercihiniz Aquatube olmalı. Kısa süren bu heyecan fırtınasında görsel ve ses efektleri sizi büyüleyecek.

SPACE RACE

Enigmatur Cesme Oasis Kaydirak 7

Bir su botunda yüksek hıza ulaşmak ister misiniz? Su parklarının yeni gözdesi olacak bir kaydıraktan söz ediyoruz. Dünyada ödüllü kaydıraklardan birisi olması beklenen SPACE RACE OASİS Aquapark’da heyecan sevenlerin beğenisine sunuluyor.

KİNG COBRA

Enigmatur Cesme Oasis Kaydirak 8

Su kaydıraklarının yeni yıldızı Çeşme’de… King Cobra’nın görsel bir şölen sunan ikili kaydıraklarında yarışa hazır mısınız?

Havuzlar

ÇOCUKLARIN DÜNYASI

Enigmatur Cesme Oasis Havuzlar 5

300 m2’lik Oasis AquaFun Çocuk Animasyon havuzu, çocukların su kayaklarında korkusuz, güvenli bir deneyim yaşamaları için dizayn edildi.
Karikatürize edilmiş masalsı bir ahtapotun kollarından ve bir yılanın ağzından sulara düşmek çok eğlenceli… Bu havuzda her çocuğun ilgisini çekecek bir kaydırak mutlaka var.
Yağmur yağdıran mantarlar, sevimli tavşan, kurbağa ve mini ahtapot sizi suda eğlenceye çağırıyor.

KORSAN GEMİSİ

Enigmatur Cesme Oasis Havuzlar 3

İşte sizi çok eğlendirecek korsan gemisi… Ailenin çocukları define avcılığına başlayabilir. Su tabancaları ve kaydıraklarıyla tam bir eğlence merkezi olan korsan gemisi size neşeli saatler vaat ediyor.

AQUA TOWER

Enigmatur Cesme Oasis Havuzlar 1

720 m2’lik havuzda çocuklar kadar büyüklerinde ilgisini çeken Aqua Tower’da eğlence gün boyu sürüyor. Haydi, eğlencenizi kendiniz yaratın. Vanalar, muslukları açıp kapayarak, su tabancalarını kullanarak çevrenize tatlı sulu şakalar yapabilirsiniz. Kaydıraklardan kayın, fiskiyeler, kovalar ve şelaleler altında arkadaşlarınızla keyifle eğlenin…

BÜYÜK HAVUZ

Enigmatur Cesme Oasis Havuzlar 2

Oasis Aquapark, Çeşme’nin en mükemmel havuzu ile karşınızda. Etrafı yemyeşil bir peyzaj ile çevrili 1300 m2’lik bu havuzda kendinizi çok konforlu bir tatilde hissedeceksiniz. Çeşme’nin sıcacık güneşi altında tertemiz ve çok kaliteli bir eğlence dünyasına merhaba diyebilirsiniz.

DALGA HAVUZU

Enigmatur Cesme Oasis Havuzlar 4

Oasis Aquapark, Çeşme’nin en mükemmel havuzu ile karşınızda. Etrafı peyzaj ile çevrili 1300 m2’lik bu havuzda kendinizi çok konforlu bir tatilde hissedeceksiniz. Çeşme’nin sıcacık güneşi altında tertemiz ve çok kaliteli bir eğlence dünyasına merhaba diyebilirsiniz.

1 Kişi Şu An Burayı İnceliyor !!!